Lights And Motion - Bloom
Lights And Motion - Bloom

Bloom

یادداشت های سردبیر آلبوم موسیقی های امبینت و نیو ایج Bloom که توسط نور و حرکت Lights And Motion ساخته شده.
و زمانی که روشنایی پیروز می شود…

شاید بهترین توصیف این آلبوم همین باشد : و زمانی که روشنایی پیروز می شود. و زمانی که عشق پیروز می شود. و در نهایت آرامشی که پس از سختی ها است. با وجود اخبار و وقایعی که امروزه در دنیا اتفاق می افتد، بسیاری از مردم این حقیقت را فراموش کرده اند که ما مستحق آرامش هستیم. مستحق حس خوب. آلبوم شکوفه از “نور و حرکت” آمده است تا این موضوع را به ما یادآور شود.

آلبوم امیدبخش Bloom

شاید برای بسیاری از شما تعجب برانگیز باشد که چطور یک موسیقی، یک صدا، یک نوا می تواند دل ها را آرام و ذهن ها را در خود غرق کند. پاسخ شما چیزی نیست جز تجربه کردن. باید تجربه کنید. اما تنها نشستن و پخش کردن این قطعه ها کافی نیست. باید مقاومت خود را کنار بگذارید. با امواج صدا همراه شوید و بگذارید شما را با خود ببرند به دوردست ها. جایی که کسی نیست و شما هستید و یک دنیا برای اکتشاف. یا جایی که تمام افرادی که دوست دارید در آن زندگی می کنند و دنیای رویایی خود را ساختید.

تنها زمانی که دست از مقاومت برداشتید و دستتان را به دست موسیقی سپردید، می توانید به عمق ذهن و افکارتان سفر کنید. به روشنایی که شاید دور، ولی هنوز هم هست دست یابید و آن را پرورس دهید. همیشه نیاز به سخت گرفتن نیست. گاهی نیاز هست که رها کنیم و بگذاریم موسیقی ما را دوباره از نو بسازد. افکارمان را، زیرا همه چیز به افکار و نوع نگرش ما بستگی دارد. بله، آلبوم شکوفه از صدا و حرکت می تواند تمام این اتفاقات را برای شما رقم بزند. قطعه های پیشنهادی من به شما Lion و Overtrue هستند.

دست به دستان موسیقی دهید…

منبع تصاویر : Yog Joshi | Rhys Hall

بیشتر از Mohsen

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *