خرید اشتراک رسانه موزیک اینسایت

موزیک اینسایت رسانه ای مستقل است که در زمینه ی معرفی موسیقی های فاخر و ارزشمند (بیکلام و موسیقی متن) فعالیت می کند. دیدگاهی که ما به موسیقی داریم چیزی فراتر از یک سرگرمی است. موسیقی هنری است که اگر درست از آن استفاده شود، می تواند زندگی فردی را نجات دهد و همراه و مشوق پیشرفت و رشد افراد باشد. امروزه در دنیایی که ممکن است کمتر کسی به درون مایه و بُعد عرفانی موسیقی توجه کند، تصمیم گرفتیم هر کسی که تمایل به رشد و دیدن دنیایی بهتر با استفاده از این هنر را دارد با خود همراه کنیم. سفری که بدون شک بینظیر خواهد بود.

اشتراک موزیک اینسایت در پلن های ماهانه ارائه می شود و شما قابلیت خریداری تا سقف یک سال را خواهید داشت. اما با خرید اشتراک به چه قابلیت هایی دست پیدا خواهید کرد ؟ :

Landing-Page-Download

با فعالسازی اشتراک ویژه شما به لینک دانلود آثار مختلف دسترسی خواهید داشت. اولویت اول انتشار تمامی آثار برپایه فرمت FLAC (بدون اتلاف داده یا Lossless) است و فرمت Mp3 با کیفیت های 320Kbps و 128Kbps به ترتیب بعد از آن قرار خواهند گرفت. در صورتی که ناشر یا هنرمندی اثر خود را با کیفیت و فرمتی پایین تر از FLAC منتشر کند، تنها لینک های دریافت آن اثر کیفیت های فرمت Mp3 خواهند بود. لطفا توجه فرمایید که بسیاری از کیفیت های FLAC که هم اکنون در وبسایت های مختلف ارائه می شوند “بدون اتلاف داده ی حقیقی نیستند”. یعنی تنها فرمت این فایل ها از Mp3 به FLAC تغییر کرده است درصورتی که تنها میتوان بصورت ظبط مستقیم، خروجی از فایل پروژه و یا تبدیل از فرمت Wav (و فرمت هایی که از نظر کیفی در این سطح هستند) به فرمت FLAC خروجی صحیح و بدون اتلاف داده دریافت کرد.

Mp3 Lossy
فرمت Mp3 دارای اتلاف داده
FLAC LOSSLESS
فرمت FLAC بدون اتلاف داده

از دیگر مزیت های خرید اشتراک ویژه دسترسی به آثار انتشار یافته توسط موزیک اینسایت می باشد. آثاری که توسط هنرمندان مختلف ساخته شده اند و حق پخش آنها “تنها برای رسانه ی موزیک اینسایت محفوظ است”. از هنرمندانی که آثارشان بصورت انحصاری در موزیک اینسایت پخش می شود می توان به پروژه ی موسیقی “صدای یک رویای پوچ” یا Sounds of a Hollow Dream که توسط محسن ایلات بنیان گذاری شده، اشاره کرد. شما با فعالسازی اشتراک خود، به آثار اختصاصی با کیفیت Lossless فرمت FLAC دسترسی خواهید داشت.

رادیو های اختصاصی از محبوبترین بخش های رسانه ی موزیک اینسایت هستند. در این بخش سعی کردیم تا بهترین تجربه ی شنیداری را که بصورت حرفه ای میکس و تنظیم شده اند، در موضوعات مختلف منتشر کنیم. برای مثال در “رادیو اختصاصی چهار ساعت با شاهکار های هانس زیمر” تمرکز ما بر این موضوع بود که حماسی ترین آثار هانس زیمر را گرد آوری کنیم و در دسترس مخاطبان قرار دهیم. این اثر به یکی از پرمخاطب ترین آثار اختصاصی تبدیل شد و شخص “هانس زیمرپست معرفی این رادیو اختصاصی را در شبکه های اجتماعی موزیک اینسایت پسندیده بود!

یا در موردی دیگر، رادیو اختصاصی “قاتل ترس” را مشاهده می کنیم که یک ساعت موسیقی حماسی در وصف شجاعت و اراده انسان می باشد : “با گوش دادن به رادیو اختصاصی “قاتل ترس” در چشم های وحشت زل بزنید و اون رو به چالش بکشید.”.

1. برای خرید اشتراک ابتدا باید در وبسایت ثبت نام کنید و اکانت شخصی خود را بسازید

ورود

آیا حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام

2. پس از اینکه حساب کاربری خود را ساخته و وارد وبسایت شدید، جهت خرید اشتراک به لینک زیر مراجعه کنید :