Dark Souls III Original Soundtrack
Dark Souls III Original Soundtrack
, , &

Dark Souls III Original Soundtrack

یادداشت های سردبیر آلبوم موسیقی متن بازی Dark Souls III Original Soundtrack دارک سولز 3 که توسط یوکا کیتامورا ساخته شده.
آلبوم موسیقی متن بازی Dark Souls III Original Soundtrack

دارک سولز همیشه یکی از پر بحث ترین مجموعه بازی های ویدیویی بوده است. همیشه بخش های مختلف این بازی و چالش هایی که در آن وجود داشت مخاطبین را نسبت به تجربه ی این عناوین نگران یا محتاط میکرد. دیمن سولز که می شود گفت اولین نسخه از مجموعه بازی های دارک سولز نیز هست (با اینکه بصورت رسمی در بین عناوین دارک سولز قرار نگرفته است اما تمامی فرمول ها و پایه و اساس بازی های بعدی از همین عنوان گرفته شده است) بازی است که مخاطبین را به دنیای جدید دیمن-دارک سولز دعوت کرد.

آلبوم موسیقی متن Dark Souls III Original Soundtrack

از اولین عنوان که دیمن سولز باشد تا آخرین نسخه که آلبوم موسیقی متن Dark Souls III Original Soundtrack در آن وجود دارد، این مجموعه سطح فوق العاده بالایی را در ساخت و انتشار موسیقی ها داشته است. هنرمندان ژاپی که با ساخت موسیقی متن همین بازی ها به شهرت دست یافتند تا همین امروز هم همواره پروژه های جدید دنیای دارک سولز (آلبوم های موسیقی متن) بر عهده ی آنها می باشد.

به طور کلی 4 هنرمند در ساخت آلبوم موسیقی متن بازی Dark Souls III Original Soundtrack نقش داشتند اما هنرمندان اصلی این آلبوم Motoi Sakuraba و Yuka Kitamura می باشند و هر کدام از دو نفر دیگر (Tsukasa Saitoh و Nobuyoshi Suzuki) تنها یک قطعه برای آلبوم موسیقی متن این بازی نوشتند. قطعه هایی مثل Firelink Shrine و Nameless Song یا Secret Betrayal اوج شکوه و قدرت این آلبوم هستند و پیشنهاد میکنم حتما آنها را بشنوید.

Dark Souls III Original Soundtrack
شاهکاری به اسم دارک سولز 3

منبع تصویر : – BIGGIE –

بیشتر از Mohsen

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *