The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack
The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack
, &

The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack

یادداشت های سردبیر آلبوم موسیقی متن بازی The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack ویچر 3 که توسط Marcin Przybyłowicz ساخته شده.
آلبوم موسیقی متن بازی The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack

ویچر 3 شکار وحشی یا وایلد هانت، یک بازی ویدیویی پر افتخار و تحسین شده است که در سال 2015 منتشر شد. نزدیک به روز های عرضه بود که نمرات غافلگیر کننده ای گیمر ها رو غافلگیر کرد. نمراتی که اکثر 100 از 100 یا 10 از یا بین 90 تا 100 بودن! بله، ویچر 3 با توجه به نظر منتقدین یکی از شاهکار های تاریخ لقب گرفت. بازی که جوایز رو در مراسم های مختلف جمع میکرد و چیزی رو برای باقی رقبا باقی نمیزاشت.

جهان ویچر توسط نویسنده ی لهستانی آندری ساپکوفسکی ساخته شده و طی سالیان زیادی جزو برترین کتاب های فانتزی بود. جهان ویچر خشن و از هیولا های ناشناخته شده بود و نویسنده ی کتاب های ویچر، روایت هاس بینظیری رو از داستان های این دنیا در کتاب هاش نوشت. بازی ویدیویی ویچر 3 توسط شرکت CD PROJECK RED ساخته و منتشر شد.

آلبوم موسیقی متن The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack

آلبوم موسیقی متن این بازی توسط سه هنرمند Marcin Przybyłowicz , Mikolai Stroinski و Percival ساخته شده که شامل 35 قطعه هست. همکاری این هنرمندان در ساخت آلبوم موسیقی متن بازی The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack شگقت انگیز بود. همونطور که بازی ویچر 3 یک شاهکار بود، آلبوم موسیقی متن این بازی هم یک شاهکار تمام عیار هست. فرقی نداره گیمر هستید یا نه یا اینکه اصلا بازی رو تجربه کردید، این آلبوم پتانسیلش رو داره که به دل هر شخصی بنشینه.

آلبوم موسیقی متن بازی The Witcher 3 Wild Hunt Soundtrack

منبع تصویر : Wojtek Fus

بیشتر از Mohsen

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *