Twelve Titans Music - More Than Human
Twelve Titans Music - More Than Human

More Than Human

یادداشت های سردبیر آلبوم موسیقی حماسی دراماتیک بیش از یک انسان More Than Human که توسط گروه دوازده تایتان Twelve Titans Music ساخته شده.

چه چیزی میتونه نماد “فردی” که بیش از یک انسان هست، باشه ؟ شاید یک قهرمان؟ کسی که خودش رو دور میندازه تا برای دیگران مبارزه کنه؟ آلبوم بیش از یک انسان روایتگر داستان های حماسی و دراماتیکی هست که در زندگی یک قهرمان رُخ میده. خوب و بد، هر دو جناح در حال کشیدن اونها به سمت خودشون هستن و در این آلبوم شما کاملا این کشمکش رو درک می کنید. برخی از قطعه ها از نقطه ی تاریکی که دور اون ها رو فرا میگیره حرف میزنن، و برخی هم از شجاعت ها روز های روشن.

قطعه های آلبوم More Than Human تا حالا در تریلر فیلم های فوق العاده موفقی مثل Avengers استفاده شدن. شرکت دوازده تایتان موزیک یا Twelve Titans Music که سازنده ی این آلبوم هست همیشه به خاطر این آلبوم تحسین شده و از معروفترین پروژه های این گروه هست. شخصا این آلبوم رو به طرفداران سبک های حماسی، حماسی تاریک، حماسی دراماتیک و تریلر حماسی پیشنهاد میکنم و قطعه های پیشنهادی من از آلبوم More Than Human هم قطعه های Dark Halo و We Need Heroes هستن. امیدوارم از شندین آلبوم بیش از یک انسان، لذت ببرید.

بیشتر از Mohsen

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *